10.04.2013 року

04.06.13

- Питання благоустрою  вирішується позитивно. Сесією сільської ради прийнято програму благоустрою, затверджені правила чистоти і порядку на території ради. За допомогою жителів сіл здійснюється прибирання прилеглих до будинків територій, сільського кладовища, а також біляться дерева. Велику вдячність виносимо нашим фермерам, громадянам, які надають спонсорську допомогу. Так, за їх  фінансової підтримки оновлено частину вікон у школі, буде зроблено ремонт водогону,  готуємось до свята Перемоги.

В селах Юрківка і Станіславка здійснюється заготівля молока підприємствами, але на сьогодні на  території громади ще не створено молокопунктів. Заготівельна ціна є низькою для молочної продукції.

Сьогодні є проблема з водозабезпеченням половини населення с. Юрківки. Але при взаємній співпраці громади села, фермерів та сільської ради це питання вирішується, сподіваємось, що з настанням тепла водогін буде відремонтовано.